במלאי
מק"ט
336-15

שטיח בארוק 336/15

החל מ 1,262 ₪ מחיר רגיל 1,577 ₪
-
+
תיאום פגישה
קולקציית בארוק מביאה בשורה של רבגוניות ואקלקטיות המאופיינת בטרנדים מגוונים עם דוגמאות עשירות ונועזות. לעיצובים ישנה משמעות אצילית ואלגנטית, גווני הירוק משמרים את המראה העכשווי. שילוב של גוונים מונוכרומטיים המשתלבים בהרמוניה בחלל. הקולקציה מאפשרת לחובבי העיצוב הלא שמרני ליהנות מקולקציה צעירה, נועזת וחדשנית. קלאסיקה ראוותנית לצד מינימליזם מודרני יכולה לשבות את ליבם של אוהבי האסתטיקה. שילב של מגוון חוטים מסוג ויסקוזה טבעית נותן מראה עיצובי עם משחקי אור, דבר המקנה שילוב ומעבר זורם בשילובי הצבעים.

במלאי

מידע נוסף
סגנון שטיח מודרני
קולקציה בארוק
צבעוניות צבעוני
גובה הסיב 9 מ"מ
הרכב הסיב 75% ויסקו פוליאסטר+25% חוט פוליאסטר מתכווץ
משקל הסיב 2200 גרם למ"ר
משקל כללי 2800 גרם למ"ר
טכניקת אריגה אריגת מכונה
מאפיינים מיוחדים תוצרת מפעלי כרמל בישראל
ארץ ייצור ישראל
הוראות שימוש יש לשאוב את השטיח בשואב אבק חשמלי לפחות אחת לשבוע. פעם בחודש רצוי לשנות את כיוון הנחת השטיח על הרצפה כדי למנוע בלאי במקומות קבועים על פני השטיח. מאותה סיבה מומלץ גם להזיז את הרהיטים הלוחצים על פני השטח במס' סנטימטרים לפחות אחת לשבוע. מומלץ להפוך את השטיח מדי פעם עם הגב למעלה למשך יום או יומיים ולדרוך עליו על מנת שהחול שהצטבר ולא נשאב, ייפלט. אם נשפך נוזל או חומר כלשהו על השטיח, יש לנקותו מיד. יש לספוג את החומר בעזרת חומרי ספיגה, נייר סופג, מגבת נייר, ממחטת נייר או מטלית לבנה. נספג כל החומר ועדיין יש כתם? יש לעייןבטבלת ההמלצות להסרת כתמים. אם לא הוסר הכתם לאחר הטיפול, רצוי לפנות ליעוץ מקצועי. אחת לתקופה (ולא יאוחר משנה) מומלץ לשלוח את השטיח לניקוי ורענון יסודי בחברה המתמחה בניקוי שטיחים.
הוראות שימוש יש לשאוב את השטיח בשואב אבק חשמלי לפחות אחת לשבוע. פעם בחודש רצוי לשנות את כיוון הנחת השטיח על הרצפה כדי למנוע בלאי במקומות קבועים על פני השטיח. מאותה סיבה מומלץ גם להזיז את הרהיטים הלוחצים על פני השטח במס' סנטימטרים לפחות אחת לשבוע. מומלץ להפוך את השטיח
אחריות שנתיים

 יש לך %s פריטים בעגלה
סה"כ: