כרמל ProPlay - הגנה מפני נפילות בשטחי משחק של ילדים


ניתן לשלב דשא סינטטי במבחר צבעים

נוח להתקנה - חיבורי זכר ונקבה

באישור מכון התקנים


הגנה מפני נפילות בשטחי משחק של ילדים
משטחי ProPlay בשילוב דשא סינטטי תוצרת 'כרמל' מעניקים תשתית בטוחה לספורט ולמשחק. מבנה שכבת הפתיתים הפתוחה של החומר, מעניק למוצר תכונות ניקוז ייחודיות ורכות ההופכת את מוצרי ProPlay למשטח הנפילה האידאלי לשטחי משחק של ילדים.

 

הגנה מפני נפילות בהתאם לתקינה האירופית והישראלית
על פי ההנחיות האירופיות, הקרקע שנמצאת מתחת למתקני המשחקים צריכה לעמוד בקריטריון הקרוי "קריטריון נפילה". התקינה קובעת, כי ככל שמתקני המשחקים גבוהים יותר, כך צריך להשתמש בשכבה תת-קרקעית בעלת יכולת ספיגה גבוהה יותר של עוצמת המכה.
התקנים המתייחסים לשכבות התת-קרקעיות של שטחי משחק, כמו גם המפרטים הטכניים, הדרישות ושיטות המדידה, מפורטים בתקן האירופי NEN-EN 1177ות"י 1498. יעילות החומר שממנו עשוי המשטח מבוססת על ערך ה-HIC (קריטריון לפציעות ראש) שמאפיין אותו.

כרמל פלור דיזיין נמצאה מתאימה לדרישות התקן ISO 9001:2015 לאספקה והתקנה של כל סוגי הדשא הסינטטי, משטחי בטיחות והולם למגרשים וגני משחקים.                                                  

 

משטחי ProPlay - התקנה פשוטה ללא כאב ראש
קל להתקין את משטחי ProPlay, המשטחים מיוצרים עם חיבורי זכר ונקבה משתלבים, שמאפשרים חיבור בקלות בין משטח אחד לאחר - כל שנדרש כדי להתקין את ProPlay הוא סכין חד.

מבנה המערכת
משטחי ProPlay מורכבים משכבת בסיס אחת או משתי שכבות בסיס, העשויות מפתיתי ספוג בולמי זעזועים מסוג PEX שמחוברים בחום. שכבות אלה מכוסות ביריעת גיאוטקסטיל, שמשמשת כאריג סינון. משטחי ההגנה האיכותיים של חברתSchmitz Foam Products B.V. פותחו במיוחד בזכות יכולות מניעת הפציעות המאפיינות אותן והעובי, הצפיפות וההרכב שלהם חושבו במדויק לצורך מטרה זו. במרבית המקרים משתמשים בדשא סינתטי כשכבה שמעל הקרקע, כך שהצבע הרגיל של הדשא הוא ירוק, אך ניתן לספק גם צבעים אחרים לפי הזמנה.

הגנה מפני נפילות וניקוז
משטחי ProPlay מעניקים הגנה מצוינת מפני פגיעה, ובד בבד מתאפיינים גם בכל היתרונות הנלווים ליכולת ניקוז מעולה. גם אחרי גשמים עזים, לא יישארו מים על משטח המשחק.

מערכת ידידותית לסביבה ב-100%

  • גובה נפילה קריטי של עד 3 מטרים
  • יכולת ניקוז מעולה, מתייבשת במהירות
  • נבדקה בכפוף לתקנים EN-1177 ו- BS7188:1989 ות"י 1498
  • מתאימה לדרישות התקן ISO 9001:2015
  • נטולת ריח
  • נוחה להתקנה
  • תוחלת חיים ארוכה

IMG-20160215-WA0009

לפרטים נוספים:

אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מכרמל פלור דיזיין בדואר האלקטרוני/SMSPlease leave this field empty.