אריחי שטיחים

אריחי שטיחים מיועדים בעיקר למשרדים להתקנה על ריצפה צפה בכדי לאפשר גישה ישירה לתשתיות הנמצאות מתחת לרצפה.
לאריחים יתרון פונקציונאלי משום שבעת הצורך לגישה לתשתיות, יש להרים רק את האריחים שבאזור המיועד ללא צורך בהרמת הרצפה כולה.

האריחים ניתנים להדבקה בכיוונים שונים ובכך ניתן ליצור עיצובים מעניינים, כמו כן ניתן להשתמש באריחים שונים לעיצוב ייחודי.


לפרטים והצעת מחיר:

אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מכרמל פלור דיזיין בדואר האלקטרוני/SMSPlease leave this field empty.

אריחי שטיחים ליצירת רצפת פסיפס נעימה למגע

נניח שאתם מאוד מעוניינים לחפות את משרדי החברה שלכם בשטיח מקיר לקיר, אך לא ממש מתחשק לכם ללכת על שטיח בעל צבע אחד או דוגמה אחת, אלא הייתם רוצים ליצור משטח ייחודי שלא נראה כמוהו באף מקום אחר – אז מדוע שלא תרכיבו בעצמכם 'שטיח פאזל' מיוחד שהוא כולו תולדה של החשיבה היצירתית שלכם?
עולם חדש של אפשרויות
בניגוד לשטיחים רגילים אריחי השטיחים מגיעים בצורת ריבועים ולא בצורת גליל, דבר שמאפשר חופש עיצובי בלתי מוגבל ופותח עולם חדש של אפשרויות. בזכות החיבור בין סוגים, דוגמאות או צבעים שונים של אריחי שטיחים, כל שטיח שנוצר נראה שונה. מכיוון שניתן לחבר את אריחי השטיחים זה לזה בכול כיוון, אריחי השטיחים אינם נתונים למגבלות פיזיות כמו לדוגמה: שטחים צרים, ריהוט שלא ניתן להזיז, פינות עגולות וכדומה.
מלבד חללים מסחריים מעצבים רבים בוחרים להשתמש באריחי השטיחים גם בחדרי המגורים ובחדרי הילדים בזכות האפשרות לשחק בעיקר עם קשת הגוונים, כאשר המרקם והדוגמה של האריחים נשארים זהים.
אריחי השטיחים של כרמל FLOOR DESIGN עשויים מסיבים סינטטיים איכותיים שארוגים באריגה צפופה המעניקה לשטיח מגע רך ומראה יוקרתי. התשתית של אריחי השטיחים היא תשתית גומי חזקה שנותנת לשטיח יציבות ועמידות למשך תקופה ארוכה מאוד. התקנת אריחי השטיחים נעשית באמצעות דבק מיוחד שמאפשר, בעת הצורך, הוצאה של אריח אחד והחלפתו בקלות באריח אחר. זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של אריחי השטיחים.
מחליפים אריח באריח
אריחי שטיחים מועדפים כיום בעיקר בחיפוי חללים מסחריים, חללים ציבוריים ומשרדים משום שניתן להתקינם על ריצפה צפה, כדי לאפשר גישה ישירה לתשתיות שנמצאות מתחת לרצפה. כך שכאשר מתעורר הצורך להגיע לתשתיות כל מה שנדרש הוא להרים רק את האריחים באזור המיועד ללא צורך בהרמת הרצפה כולה. עוד יתרון חשוב לאריחי השטיחים הוא שאם אחד מהאריחים ניזוק, ניתן להחליפו באריח חדש ללא צורך בהחלפת השטיח כולו.
הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנות בייצור הפכו את אריחי השטיחים של כרמל FLOOR DESIGN לחזקים במיוחד בזכות שילוב חכם בין רמת שחיקה גבוהה לבין היציבות. זו הסיבה שמשך החיים של אריחי השטיחים נחשב לארוך במיוחד - גם בסביבה שיש בה תנועה רבה. אריחי השטיחים שלנו נחשבים לידידותיים לסביבה, מכיוון שתהליך היצור שלהם מתבצע על פי התקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה. אריחי השטיחים הם גם בעלי עמידות גבוהה מאוד לאש.
ממש כמו בשטיחים מקיר לקיר גם אריחי השטיחים יוצרים בידוד האקוסטי ובידוד טרמי שמאפשר שמירה על טמפרטורה נוחה בחורף ובקיץ. השימוש באריחי שטיחים נחשב לאקולוגי משום שהם מפחיתים את השימוש במזגן. בנוסף לכך האריחים הם אנטי סטטיים וצוברים פחות אבק ולכלוך.
אתם מוזמנים להיכנס לאחד מהסניפים של כרמל FLOOR DESIGN ולהתייעץ עם המומחים שלנו בנוגע לאריחי השטיחים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.